Na této stránce naleznete veškerou techniku pro odtah, vyproštění a jeřábnické práce, které Vám  Odtahová a vyprošťovací služba – Lenka Michálková nabízí. Veškeré informace o této technice, její dostupnosti a možnostech využití této odtahové a vyprošťovací techniky Vám rádi poskytneme na telefonu nebo emailem, které naleznete v sekci kontakt.

Ukázku naší práce při odtahu, vyprošťovaní osobních i nákladních vozidel a jeřábnických prací si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Veškerou techniku využívanou v případě Vaší potřeby si můžete prohlédnout ZDE.


Seznam naší techniky využívané pro odtah a vyproštění vozidel,
přepravu nákladu a jeřábnické práce:Zásahová vozidla:

Jako zásahové vozidlo v případě jakýchkoliv Vašich potíží využíváme automobil Dodge, se kterým se za Vámi v případě potřeby dostaneme v co nejkratším čase i za těch nejhorších podmínek.

Dalším zásahovým a zárověň odtahovým vozidlem je automobil Ford, se kterým za Vámi přijedeme ve velmi krátkém čase a zárověň Vám tímto vozidlem odtáhneme Váš vůz.


Vyprošťovací vozidla:

Pro vyprošťování a odtah nákladních vozidel, zemědělské techniky a návěsů, využíváme speciální vyprošťovací vozidlo DAF s HR 19 000 kg, naviják 30 tun, brejle – vyprošťování, odtah nákladních vozidel, odvoz návěsů.

Tatra /jeřáb/, označení AV 14 je vyprošťovací vozidlo, určené pro vyprošťování a odtah nákladních vozidel a autobusů

Tatra s radlicí, také vyprošťovací speciál, určené pro vyprošťování a odtah nákladních vozidel a autobusů

Odtahová vozidla:

Pro vyprošťování, odtah, osobních a nákladních vozidel, odvoz a přepravu materiálů či přívěsů využíváme speciální odtahové vozidlo MAN - nosnost 10,5 t, plošina s HR 16 000 kg, naviják 20 tun a 6 tun, brejle – vyprošťování, odtah osobních a nákladních vozidel, odvoz materiálu, odvoz přívěsů.


Mezi další využívaná odtahová a vyprošťovací vozidla pak patří speciální vozidlo s navijákem TATRA 6x6 využívaná pro vyproštění, odvoz přívěsů a odtah na tyči.

Scania + podvalník, přepravu těžkých nákladů, nákladních vozidel, porouchaných či po nehodě

Avia kontejner se používá na odvoz nákladu při překládání nákladu z bouraného automobilu, také s jiným kontejnerem na odvoz kontaminované zeminy při provádění dekontaminace po případném úniku ropných látek při nehodě

Man s kontejnerem je určen na odvoz kontaminované zeminy při provádění dekontaminace po případném úniku ropných látek při nehodě

Pro odtah cisteren s pohonnými a nebezpečnými látkami využíváme speciální vozidlo Scania plnící normu ADR.

Pro odvoz a přepravu nákladu pak slouží Návěs hlubina s nosností 50t.

Zdvihací pracovní plošina na vozidle MAN do výšky 26m.